.

.

IVITA 740g Лажни Вагината За Crossdresser Shemal Силикони Bodysuit Panty Има Дупки Може да Биде Вметната Уринарниот Влакната со Големина L долна облека

IVITA 740g Лажни Вагината За Crossdresser Shemal Силикони Bodysuit Panty Има Дупки Може да Биде Вметната Уринарниот Влакната

DEN 16743.00
DEN 25368.00
-34 %
Количина на стоки

Нашата Супериорност : 1. Ние лекување на производите со Платина катализатор за време на производството, така и нашите производи се innocuity, висок квалитет, здрава и безбедна за вашата кожа. 2. Ние го имаме СТУДИСКИТЕ и ФДУ сертификација. ( ФДУ : САД Прехрамбената и Лекарската Администрација ) 3. Фабриката директно да го продаде. 4. Целосна силикони, повеќе реални, мека, lifelike.
IVITA 550g Лажни Вагината За Crossdresser Shemal Силикони Bodysuit Panty Има Дупки Може да Биде Вметната Уринарниот Влакната Големина M долна облека
Вашиот имаат свој совршен Целосна силикони panty се направи вашите колкови и задник многу секси. 1. Приватна оглас : Сите предмети пакување во нов белата кутија, никој не знае што внатре кога пратката испорака. 2. Материјал : Направен од 100% Медицински Силикони 3. Пакување Детали(Приватни пакување) : 1 Силикони panty 4. Погоден за половината големина информирането : 60-110cm (23.6-43.3 inchs) 5. Објектот Тежина : Големина S : 550g (1.2 lbs) Големина M : 550g (1.2 lbs) Големина L : 740g (1.63 бс) 6. Функција : Ова panty направен од целосна силикони, тоа е допир толку мека како вистинска човечка кожа, Тие ќе се зголеми и реквизит на хип до обликот на кривата на женски секси хип. Оваа panty е супер тенок раб изгледа речиси невидливи под облеката, никој не ќе знае што треба со нив, но тие ќе забележите вашиот нови секси облини! направи сите момци се претвори нивната глава. 7. Контактирајте со нас слободно ако имате било какви прашања, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се решат проблемите. ви благодариме

Тип На Објект:
Градите Форма
Тежина:
740g
Број На Модел На:
LJY03BL
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
740g
Количина:
1
Бренд Име:
IVITA
долна облека големина:
S,M,L
Стил:
Телото Shaper
Материјал:
Медицински Одделение Силиконски
Половината Големина:
60см-110cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ