.

.

Автоматско селотејп фармацевт рингишпил машина за сечење ZCUT-8 1pc

Автоматско селотејп фармацевт рингишпил машина за сечење ZCUT-8 1pc

DEN 8908.00
DEN 9377.28
-5 %
Количина на стоки


Автоматско селотејп фармацевт рингишпил машина за сечење ZCUT-8 1pc
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
слика покаже :
пакетот вклучува :
1pc * ZCUT-8 фармацевт

Бренд Име:
ZJMZYM
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZCUT-8
Тип:
Други
Напон:
110V/220V
моќност:
25w
Сечење Ширина:
3-25мм
Сечење Должина:
9-61MM
Англиски корисник:
Yes
Број На Производ:
H0655
R

Тие исто така купуваат со овој производ