.

.

Компатибилен со Екстремни Мрежи I-MGBIC-geforce GTX 1000BASE-T Бакар RJ-45 100 Transceiver модул SFP

Компатибилен со Екстремни Мрежи I-MGBIC-geforce GTX 1000BASE-T Бакар RJ-45 100 Transceiver модул SFP

DEN 727.20
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
ЈАС-MGBIC-GEFORCE GTX
Состојба:
Нови и OEM
R

Тие исто така купуваат со овој производ