.

.

10pcs Мали Божиќ капи, садови, божиќ украси за дома Мини Божиќ капи, Божиќ украси 6*12cm

10pcs Мали Божиќ капи, садови, божиќ украси за дома Мини Божиќ капи, Божиќ украси 6*12cm

DEN 124.00
DEN 191.04
-35 %
Количина на стоки

Мини Божиќ шапка. Материјал : не-плетени ткаенини Големина : 12 * 6 cm. Боја : Црвена Количина : pçs / Многу 10 Забелешка : бидејќи секој компјутер на екранот и осветлувањето спектар на различни локација, слики и производот ќе биде нешто малку разлика. Ви благодариме за вашето разбирање

Материјал:
Платно
Употреба:
Шише
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S
R

Тие исто така купуваат со овој производ