.

.

10pcs Нерѓосувачки Челик Ѓердан Fadeless Синџир Ѓердан Жена 2,5 mm ширина Rolo Синџир за Pendant Ѓердани Накит LSCH07

10pcs Нерѓосувачки Челик Ѓердан Fadeless Синџир Ѓердан Жена 2,5 mm ширина Rolo Синџир за Pendant Ѓердани Накит LSCH07

DEN 470.00
DEN 671.52
-30 %
Количина на стоки


Модерен дизајн и висок квалитет
Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки челик
Боја : Сребрена
Количина за овој оглас : 10 PCS
Должина : 18 инчи (46cm), 20 инчи (51cm) , 22 инчи(56cm), 24 инчи (61cm), 26 инчи (66cm),
28 инчи (71cm), 30 инчи (76cm), 32 инчи (81cm)
Ширина : 2,5 mm
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)

Метална боја:
18 инчи 46cm, 20 инчи 51cm, 22 инчи 56cm, 24 инчи 61cm, 26 инчи 66cm, 28 инчи 71cm, 30 инчи 76cm, 32 инчи 81cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
diylocket
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
LSCH07
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
18'' 20'' 22 24'' 26 28'' 30'' 32 inches
синџир ширина:
2.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ