.

.

Висок Квалитет на МАПАТА Цела Апсолутен Притисок Сензор За Мерцедес SLK32 SLK55 SLS AMG SLK250 SLK300 SLK320 Спринтер 2500 3500

Висок Квалитет на МАПАТА Цела Апсолутен Притисок Сензор За Мерцедес SLK32 SLK55 SLS AMG SLK250 SLK300 SLK320 Спринтер 2500 3500

DEN 675.36
Количина на стоки

106 KW 493 106 VEMO 30-72-0153 За МЕРЦЕДЕС-BENZ G-CLASS (W463) (1989/09 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-CLASS (W202) (1993/03 - 2000/05) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS (W210) (1995/06 - 2003/08) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-КЛАСА Имот (S202) (1996/06 - 2001/03) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS Имот (S210) (1996/06 - 2003/03) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ SLK (R170) (1996/04 - 2004/04) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLK (C208) (1997/06 - 2002/09) За МЕРЦЕДЕС-BENZ A-CLASS (W168) (1997/07 - 2004/08) За МЕРЦЕДЕС-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) (1989/09 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ М-КЛАСА (W163) (1998/02 - 2005/06) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLK Кабриолет (A208) (1998/03 - 2002/03) За МЕРЦЕДЕС-BENZ S-КЛАСА (W220) (1998/10 - 2005/08) За МЕРЦЕДЕС-BENZ G-CLASS (W461) (1990/02 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ S-CLASS Coupe (C215) (1999/03 - 2006/08) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-CLASS (W203) (2000/05 - 2007/08) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-CLASS Coupe (CL203) (2001/03 - 2011/06) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-КЛАСА T-Модел (S203) (2001/03 - 2007/08) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ SL (R230) (2001/10 - 2012/01) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ VANEO (414) (2002/02 - 2005/07) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS (W211) (2002/03 - 2009/03) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLK (C209) (2002/06 - 2009/05) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS T-Модел (S211) (2003/03 - 2009/07) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLK Кабриолет (A209) (2003/02 - 2010/03) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ VIANO (W639) (2003/09 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ВИТО Автобус (W639) (2003/09 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ВИТО / MIXTO Кутија (W639) (2003/09 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ SLK (R171) (2004/03 - 2011/02) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLS (C219) (2004/10 - 2011/02) За МЕРЦЕДЕС-BENZ A-CLASS (W169) (2004/09 - 2012/06) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Б-КЛАСА (W245) (2005/03 - 2011/11) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ М-КЛАСА (W164) (2005/07 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ S-КЛАСА (W221) (2005/10 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ R-КЛАСА (W251, V251) (2006/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ GL-CLASS (X164) (2006/09 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 3-т Автобус (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 3-т Кутија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 3-т Платформа/Шасија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 3,5-т Автобус (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 3,5-т Кутија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 3,5-т Платформа/Шасија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 5-т Кутија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 5-т Платформа/Шасија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ S-CLASS Coupe (C216) (2006/05 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-CLASS (W204) (2007/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-КЛАСА T-Модел (S204) (2007/08 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ CLC-КЛАСА (CL203) (2008/05 - 2011/06) За МЕРЦЕДЕС-BENZ GLK-CLASS (X204) (2008/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS (W212) (2009/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS Coupe (C207) (2009/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS T-Модел (S212) (2009/08 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 4,6-т Кутија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СПРИНТЕР 4,6-т Платформа/Шасија (906) (2006/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS Кабриолет (A207) (2010/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ SLS AMG (C197) (2010/03 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLS (C218) (2011/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ SLK (R172) (2011/02 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ C-CLASS Coupe (C204) (2011/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ SLS AMG Кабриолет (A197) (2011/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Б-КЛАСА (W246) (2011/11 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ М-КЛАСА (W166) (2011/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ SL (R231) (2012/01 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ A-CLASS (W176) (2012/06 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ CLS Снимање Кочница (X218) (2012/10 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ GL-CLASS (X166) (2012/07 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ S-КЛАСА (W222) (2013/05 - /) За МЕРЦЕДЕС-BENZ S-CLASS Coupe (C217) (2014/04 - /) За PUCH G-MODELL (W 463) (1989/09 - /) За "ФОЛКСВАГЕН" CRAFTER 30-35 Автобус (2 E_) (2006/04 - /) За "ФОЛКСВАГЕН" CRAFTER 30-50 Кутија (2 E_) (2006/04 - /) За "ФОЛКСВАГЕН" CRAFTER 30-50 Платформа/Шасија (2 F_) (2006/04 - /)
Економски Пост Кина Пост Слободни 20-40 дена Бизнис/Брзо Post DHL / ТНТ / Федекс / UPS-от, Контактирајте со нас 7-20 дена
FONAN е sinya автомобилската електроника co. Многу авто сензори изгледаат исто, но се разликува малку. Многу авто одлуки промена авто делови средината на годината.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу. !!!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!!!
Притисок Опсег 10-127kpa Напон 503-4750mv Иглички 3 пина Тип MAP сензор Гаранција 12 месеци Ftis автомобили OE број МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 61531328 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 61539728 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 41533028 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 51535028 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 41533228 "ФОЛКСВАГЕН" 2 E0906051 A БОШ 261230190 БОШ 261230140 EPS 1.

Мерен Опсег:
0061539728
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
линеарна:
0041533028
Бренд Име:
FONAN
Стил:
Varistor Тип
Резолуција:
0061531328
Чувствителност:
Во 99%
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
0041533228
Hysteresis:
0051535028
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
Автомобил Направи:
МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ PUCH ФОЛКСВАГЕН
OE БР.:
0061531328 0061539728 0041533028 0051535028 0041533228
Други Не.:
2E0906051A 0261230190 0261230140
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-Y071
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
главниот пазар :
EU
R

Тие исто така купуваат со овој производ