.

.

QOONG RFID Блокирање Тенок Метал Кредитна Картичка Носителот Патување Мини Паричникот Мажи Жени Картата Porte Carte Машки Картичка Случај KH1-016

QOONG RFID Блокирање Тенок Метал Кредитна Картичка Носителот Патување Мини Паричникот Мажи Жени Картата Porte Carte Машки Картичка

DEN 496.00
DEN 840.00
-41 %
Количина на стоки


Драг пријател,дали сте подготвени да им даде подароци на вашите фамилии и пријатели?Ви се случува да им даде изменуваат, уникатен подарок? Ние можеме да ви помогне да се направи супер изненадување за вашите семејства и пријател!
Ако нарачате повеќе од $150,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ги испраќате од DHL,UPS-от,ТНТ..Можете да го добиете во рок од 3-10 дена.
Нарачана Ласерско Гравирање Драг пријател, ние може да се направи уникатен картичката во држачот и пари клип за вас, можете да engrave вашата слика,лого,име,телефонски број,итн. на вашата картичка во држачот и пари клип,треба да го додадете $0.6-2.4 за гравирање,ве молиме контактирајте ме за повеќе детали,ви благодариме!
Топла Продажба
Опис на производот се Заштитат Себе си Од Кражба на Идентитет Со Висок Квалитет на RFID Паричникот; Мали Димензии Има Големи Capicity,Може да Се Користи како пари Клип, Кредитни Картички Носителот,Чанта,Сертификат Пакет;
Супер Текстура, Надвор од Имагинацијата на Квалитетот, Целосно го Отелотворува Деликатна германски Технологија.

Ласерско Гравирање
Драг пријател, ние може да се направи уникатен држачот за вас, ние може да engrave вашето лого,име,телефонски број..исто како на сликата подолу. Ние можеме да дизајнираме за вас слободно,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Rfid Блокирање На Метал Тенок Карта Носителот/ Пари Клип
RFID анти-кражба заштита Електронски возраст, RFID заштита, ефикасно спречување на податоци кражба се заштитат личните информации и финансиски безбедност Повеќе Производи
(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Главен Материјал:
Метален
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
80g
Употреба:
Кредитна Картичка
Бренд Име:
QOONG
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Должина:
8.7cm
Материјал Состав:
Нерѓосувачки Челик,Алуминиум
Објектот Ширина:
5.4cm
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
KH1-016
боја:
црна,сребрена
Предност:
Лесен за Носење,RFID Блокирање,против RFID Скенирање Кривични
is_customized:
Yes
Ласерски Натпис:
Може да гравирање на вашето лого,име,број,итн. на пари клип слободно
Occassion:
Божиќ Ден,Денот на Вљубените,ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста,Роденден
Употреба:
Кредитни картички,бизнис картичка,Банкарска картичка,лична карта и сл.
Употреба:
Пари клип, чанта, картички пак, сертификат
R

Тие исто така купуваат со овој производ