.

.

На самото место за директни 13CM боеви глави виси таблети облека ознака виси lanyard полиестер линија висок квалитет наведени прашка место

На самото место за директни 13CM боеви глави виси таблети облека ознака виси lanyard полиестер линија висок квалитет наведени

DEN 1132.80
Количина на стоки


Точка име : на самото Место за директни 13 CM боеви глави виси таблети облека ознака виси lanyard полиестер линија висок квалитет наведени прашка место Материјал : Polyeater предиво. Големина : 13cm Боја : црна whiet Беж Функција : Еко-пријателски,перат. Дизајн : ОЕМ дизајн прифатливо. Употреба : Облека Висат ознака.
Пакување Детална : Пластични кеси Време на Испорака : 7-10 дена Превозот Време : Кина Пост Воздух Mail (15-30 дена) ,e-Пакет (7-15) дена, DHL/Федекс/UPS/EMS/ТНТ (5-7 дена)

боја:
Беж, Бела, Црна
Тип На Производ:
Кабли
Должина:
13cm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
По завршувањето:
восок
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
1127
Дијаметар:
2mm
Материјал:
100% Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ