.

.

Висок квалитет на Длабоко-V Секси Жени Една Парчиња костими за капење Лето Плажа Жешка Девојка Костим за капење, Црна Завој Крстот Шупливи Дама Костим за Капење

Висок квалитет на Длабоко-V Секси Жени Една Парчиња костими за капење Лето Плажа Жешка Девојка Костим за капење, Црна Завој Крстот

DEN 651.00
DEN 916.80
-29 %
Количина на стоки

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕЛ ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress . Нашата онлајн време услуга е до 20 часа на ден.2 lb
Плаќање
1. 12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се продаваат во различни земји. Време На Испорака :
5-9 дена Изразат Испорака Време (Зачувај вашето време за да се создаде вредност за вас)
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Се Враќа/Наплата
1. Гаранција
1. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важно. Превозот 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор (наплата или испраќање).
Квалитет : Нашите производи се внимателно одбрани и се тестирани пред да ја испратите.Сите производи имаат голема маргина за вас на мало. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас од денот таа е примена.
Големина
Вашиот Биста Половината
Вашиот Колк
Висина
Вашата Тежина
S
75-85cm
60-67cm 85-90cm 155-160cm
42-50kg М 83-90cm 67-74cm
90-95cm
160-165cm
50-58kg
L
88-95cm
74-80см
95-100cm
165-170cm
58-65kg
XL
93-100cm
80-86cm
100-105cm
165-175cm
65-72kg
Напомена : 1 cm = 0. Ве молиме имајте во предвид вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние го прифатат плаќање преку Зачувам . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Услуга : имаме професионален тим за продажба и совршен customer relationship management systerm (CRM). Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.
Време : Нашата пакет ќе стигне до вашите раце во 5-9 дена по доставување.393 инчен , 1kg=2. Во СВЕТОТ Превозот преку брзо express
2. Ако сте сајбер продавница или вистински сопственик на продавница, ние ќе биде вашиот најдобар снабдувач. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата ID.)
Ние, главно, се користи DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS/ТНТ/Ер Товар според вашето барање и вашата земја обичај. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од нарачка за затворање.) во ред или испрати
ни порака кога ќе се направи исплата. Се врати превозот надомест е да се плати од страна на Купувачот, но ние може да ви даде попуст во вашата следна цел да се направи копија од вашите изгубени.
Ве молиме да НИ даде шанса, o r ќе se lo твоите најдобри ecig бизнис партнер.

Големина:
Asian Size S, Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
1718
R

Тие исто така купуваат со овој производ