.

.

12Pcs Мешана Боја Cuboid Ѓердан Кутии за Накит Екранот Картонски Кутии со Сунѓер Insdie, 21x4x2cm

12Pcs Мешана Боја Cuboid Ѓердан Кутии за Накит Екранот Картонски Кутии со Сунѓер Insdie, 21x4x2cm

DEN 722.00
DEN 902.40
-20 %
Количина на стоки


12 Pcs Мешана Боја Cuboid Ѓердан Кутии за Накит Екранот Картонски Кутии со Сунѓер Insdie, 21x4x2cm
Опис :
Картонски Кутии, Ѓердан Кутии, со Сунѓер Insdie, Cuboid, Мешана Боја
Големина : за 21cm долго, 4cm широк, 2cm висока; внатрешните : 3.5x20.5cm.
Употреба : Картонски Кутии За ѓердани diaplay
Цени на 12 компјутери
Ве молиме Имајте во предвид : бојата може да биде малку поинаков од сликата, бидејќи на различни екранот на уредот.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
433g
Производ Карактеристики:
картонски кутии
Бренд Име:
pandahall
Објектот Должина:
21cm
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
2cm
Број На Модел На:
CBOX-S016-01
Накит Наоди Тип:
Додатоци
Материјал:
Картон
Употреба:
ѓердан кутии
Материјал:
Картонски Кутии
Обликот:
cuboid
боја:
мешана боја
Големина:
21x4x2cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ