.

.

5PCS PGI-525 За Canon PGI525 CLI526 Мастило Кертриџ За Canon iP4850 iP4950 MG5150 MG5250 MG6150 MG8150 MG5350 MG6250 MG8250

5PCS PGI-525 За Canon PGI525 CLI526 Мастило Кертриџ За Canon iP4850 iP4950 MG5150 MG5250 MG6150 MG8150 MG5350 MG6250 MG8250

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %
Количина на стоки

5 PCS PGI-525 За Canon PGI525 CLI526 Мастило Кертриџ За Canon i P4850 i P4950 MG5150 MG5250 MG6150 MG8150 MG5350 MG6250 MG8250
1.Опис На Производот
Во Пакетот се Вклучени како што е подолу :
1 PCS X за Canon PGI-525 мастило кертриџ Црна Боја, полн со мастило и чип
1 PCS X за Canon CLI-526 мастило кертриџ Црна Боја , полн со мастило и чип
1 PCS X за Canon CLI-526 мастило кертриџ Синозелена Боја , полн со мастило и чип
1 PCS X за Canon CLI-526 мастило кертриџ Магента Боја , полн со мастило и чип
1 PCS X за Canon CLI-526 мастило кертриџ Жолта Боја , полн со мастило и чип
Полн со Мастило И со чип, едно време се користи кертриџ
Одговараат За Canon инк-џет Печатач, како што е подолу во листата
За Canon i P4850 i P4950 i X6550 MG5150 MG5250 MG6150 MG8150 MX885 MG5350 MG6250 MG8250 MG8170 Печатач
Compatibel за
Боја
Количина
Капацитет
PGI-525
Црна
1
23ml
CLI-526 Црна
1
12 ml
CLI-526
Синозелена
1
12 ml
CLI-526
Магента
1
12 ml
CLI-526
Жолта
1
12 ml 2.Слика на Производот
3. Печати Тест Примерок,Сликата Повеќе Колоритни и јасно !
4. Кој го избра за нас !
5. Добар Пакување Подобра Заштита Касети
6. Услуги На Клиентите :

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
За Canon PGI525 Мастило
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
INKARENA
Обоени:
Yes
Производи:
За Canon PGI525 CLI526 Мастило Кертриџ
боја:
Фото Црна , Црна Цијан Магента Жолта
мастило за јачина на:
Полн со мастило
чип:
со чип
Се Работи За Модел На Печатач:
За Canon iP4850 iP4950 MG5150 MG5250 MG6150 MG8150 печатач
кертриџ број:
За PGI-525 Б.К CLI-526 Б.К C Y M
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија
Исто така се Работи за :
За Canon MG5350 MG6250 MG8250 печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ