.

.

NA33 трговија на Големо Мажите Одговараат на Mens Заврши Дизајнер Tuxedo Обичај се Направи (јакна+панталона+вратоврска+waistcoat) Браун Со Бели Шари Одговара

NA33 трговија на Големо Мажите Одговараат на Mens Заврши Дизајнер Tuxedo Обичај се Направи (јакна+панталона+вратоврска+waistcoat)

DEN 5664.00
Количина на стоки


Добредојдовте на Нашата Продавница
Повод : Формален Повод & Свадба Партија
Големина : Сопствени Направени Големина
Боја : Како на сликата
Пакет Содржина : Јакна+Вест+Панталони
Олово Време : 15 Дена(Производство) + 7 Дена(Од Express)
Забелешка : Момче Големина е Достапна
Готовиот производ големина табела : Големина на Единица : CM
Телото Мерење Настава (cm или инчи)
1. деколте=? 2. рамо=? 3. sleeve=? 4. armhole=? 5. врвка за околу=? 6. градите=? 7. стомакот=? 8.половината=? 9. хип=? 10. јакна должина=? 11. панталони должина=? 12. бедрото=? 13. висина =? 14. тежина=?

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
Gexie
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Тип На Објект:
3 парчиња(Јакна & Панталона & Вест)
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Волна,Полиестер
Број На Модел На:
NA33
Име:
Формална Тужба Палто Свадба Tuxedos
слика:
100% Вистински Модел
Големина:
Standard size and Custom made
превозот:
Jiangsu,Кина
квалитет:
100% осигурување на квалитет
Пол:
човек
Повод:
Свадба Партија, Матурска Партија
превозот:
Jiangsu,Кина
Пакет:
1 ПП Торба за 1 Сет
Облека Должина:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ