.

.

Универзална топол воздух млазници 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 45mm 50mm 55мм 75mm 120mm за bga rework станица долниот база дијаметар 60mm

Универзална топол воздух млазници 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 45mm 50mm 55мм 75mm 120mm за bga rework станица долниот база дијаметар

DEN 434.00
DEN 648.00
-33 %
Количина на стоки


LY CCD камера KE-208 A комплет 180 X за bga rework станица надзор на системот може да се прилагодува зголемувачот
RE :
Оваа млазницата е главно за bga rework станица употреба,не за SMD топол воздух станица,ве молиме проверете внимателно пред да нарачате!
Млазницата x 1 компјутер
Материјал : метал,алуминиум легура
База дијаметар : 60mm Објект слики
Плаќање :
Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress веб-сајт, 100% безбедно плаќање на тука.
ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.
Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.
Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.
(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)
Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа. Ако постои било очигледно freigh штета.
НЕ знак на товар на сметка, освен ако штетата е забележано на товар на сметка.Клиентот има опција за одбивање на пратката во времето на испорака.
Ако објектот е неисправен откако ќе го потпише и да го отворите пакет, ве молиме да не известите во рок од 48hours со слики на неисправни објект. Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем.
ние ќе ви помогнеме у справи со случајот во рок од 2 дена и ќе ви даде задоволни решение . 2) Производи МОРА да СЕ врати во рок од седум (7) дена или враќање ќе биде забрането
Сите се враќа мора да биде товар платен од страна на Испраќачот или на превозникот.
Сите се враќа да се испраќаат назад кон компанијата магацин во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА .
На нови објекти или Санираат објектите ќе бидат испратени до вас, откако ќе прими предмети за замена .
Наплата ќе се даде откако ќе добиеме вратени предмети во оригинално пакување.

боја:
15X15MM, 20X20MM, 25X25MM, 30X30MM, 35X35MM, 40X40MM, 45X45MM, 50X50MM, 55X55MM, 75X15MM, 130X20MM
Тип:
Моќ Алатка Делови
Материјал:
Карбид
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
топол воздух млазници
Употреба:
Дома, DIY
R

Тие исто така купуваат со овој производ