.

.

20pcs Антички Сребрен Круг Caverd Ѕвезда Монистра Лизгачот за 5mm Кожа Канапи Spacer Хривнија Изработка на Накит Наоди

20pcs Антички Сребрен Круг Caverd Ѕвезда Монистра Лизгачот за 5mm Кожа Канапи Spacer Хривнија Изработка на Накит Наоди

DEN 162.00
DEN 191.04
-15 %
Количина на стоки


Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.8cm
Бренд Име:
LEZAM
Број На Модел На:
SP692
Објектот Висина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
простор мушка
Објектот Должина:
1.15cm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Тежина:
1.83g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Сребро.
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5mm
Големина:
11.5*8mm
Ѕвезда:
простор мушка
накит означување:
ѓердан наоди
Тежина:
1.83 g
R

Тие исто така купуваат со овој производ