.

.

2017 2 парчиња СКАРА Дрво се Справи со Basting Масло Четка Скара Готвење Наежвам Четки Алатки за Безбедност & Опстанок Z1011

2017 2 парчиња СКАРА Дрво се Справи со Basting Масло Четка Скара Готвење Наежвам Четки Алатки за Безбедност & Опстанок Z1011

DEN 138.00
DEN 179.52
-23 %
Количина на стоки


2 парчиња СКАРА Дрво се Справи со Basting Масло Четка Скара Готвење Наежвам Четки Алатки
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Овој модел на четка е направен од дрво и прецизност свиња whiskers
Има одлични функции како ecofriendly, thermostability и преносливост
Е најдобар избор за СКАРА и отворено спорт
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Дрво + Свиња whiskers
Големина : 17 4cm x
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка
Поради Различни Следи и дрвен материјал , боја може да има разлика
Пакетот Вклучува :
2 x BBQ Четка
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
За Испорака
1.Во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Ние гарантираме за да брод цел надвор во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор) .
4.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Нашата цел е клиентот задоволство!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот?
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
2.Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
3.Колку дена ќе добие моето парцела?
Нормално, вие ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 70 дена.Ве молиме љубезно ве молиме почекајте .
За Повратни Информации

Бренд Име:
AOTU
Тип:
Прва Помош Колекции
R

Тие исто така купуваат со овој производ