.

.

Мотоцикл Задна Кочница Пумпа Течност во Резервоарот Капа Покрие Модифицирани Дел Портокал Бела за KTM Duke 690 Издржи Р СКМ/R LC4 Сите Години

Мотоцикл Задна Кочница Пумпа Течност во Резервоарот Капа Покрие Модифицирани Дел Портокал Бела за KTM Duke 690 Издржи Р СКМ/R

DEN 177.00
DEN 196.80
-10 %
Количина на стоки


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 15.98 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум CNC
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова
Производот се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
За KTM DUKE125 DUKE200 DUKE390 DUKE690 ВОЈВОДАТА Р СКМ/R
Пакетот вклучува :
1 Парче Течност во Резервоарот покрие Капа

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
KTM
Име На Модел:
RH-РК-014
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
150g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
is_coustomized:
Yes
Бои:
Портокал
Производ материјал:
CNC алуминиум
Пакет:
1 Парче
Точка име :
Опфаќа & Украсни Украси
Име на производ:
Течност Во Резервоарот Покрие Капа
R

Тие исто така купуваат со овој производ