.

.

Медитеранскиот Стил на Пловидба со Брод Модел Занаетите Брод Пример Дом Дневна Соба ТВ ковчегот Наутички Дрво Дома Декорација Додатоци

Медитеранскиот Стил на Пловидба со Брод Модел Занаетите Брод Пример Дом Дневна Соба ТВ ковчегот Наутички Дрво Дома Декорација

DEN 850.00
DEN 1328.16
-36 %
Количина на стоки


Материјал : Дрво
Големина на : Мали 16*4*28cm (6.3*1.6*11")
Медиум 23*4*38cm (9.1*1.6*15")
Големи 30*6*45см (11.8*2.4*17.7")
Стил : Медитеранот
Пакет : 1pc/картонска кутија
Пакување includs : 1pc x Sailboat украси
Карактеристики :
1.DIY Еко-пријателски,Исклучителна Изведба.
2. Одлична вила модел за дома, Дрво занаети.
3.Топ Роденден,Забава,Фестивал,Бизнис,итн.подароци, за пријатели,роднини,љубовници.
4.Убав избор, да home office лоби биро табела декорација украси додатоци.

Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Дрво
Тема:
Пејзаж
Стил:
Медитеранот
Стил:
Медитеранот
Тип На Производ:
Декорација
Употреба:
Дома декорација додатоци
Материјал:
Дрво
Големина:
As shown in description
Функција:
Дома декор, Украс, Подарок
Погоден за:
Art & Колекционерски
Име:
Едрилица украси
R

Тие исто така купуваат со овој производ