.

.

1/8 Скала РК Nitro Мотор .21 - .28 + Задни Издувната цевка Заптивка Микс 6

1/8 Скала РК Nitro Мотор .21 - .28 + Задни Издувната цевка Заптивка Микс 6

DEN 191.52
Количина на стоки

modname=ckeditor Да се вклопи во задните издувната цевка мотори .21+ големини и поголеми.
Внатрешен дијаметар од 14mm. Надворешни 24mm. modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

боја:
Црвена, Сина, Црна
Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Гума
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ