.

.

1-1/2 NPT x 1/2 NPT Женски 304 од не ' Рѓосувачки Челик Намалување на Буш Фалсификувани Цевки Вклучите 3000 PSI Вода Гас Масло

1-1/2 NPT x 1/2 NPT Женски 304 од не ' Рѓосувачки Челик Намалување на Буш Фалсификувани Цевки Вклучите 3000 PSI Вода Гас Масло

DEN 254.88
Количина на стоки

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тема : 1-1/2" NPT x 1/2" NPT Машки Навој
Макс Притисок : 3000 PSI
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
черупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ