.

.

Дизајнер на рачно изработени Природни хетеросексуални бисер обетки обетки

Дизајнер на рачно изработени Природни хетеросексуални бисер обетки обетки

DEN 2024.00
DEN 2530.08
-20 %
Количина на стоки


Производ параметри
♦ име на производ тивка
♦ материјал слатководни бисери циркон легура s925 сребрена игла
♦ производ големина висина 4.0 CM ширина 1.0 CM

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Алатки
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Природни
Производство Кодот:
6.16
Продажбата сериски број:
6.16
Пакување:
најголемиот дел
R

Тие исто така купуваат со овој производ