.

.

Топла Продажба 20pcs/многу Кристал Копчето Flatback фокс Копчето Свадба Копчето Кристал DIY Додатоци YB24

Топла Продажба 20pcs/многу Кристал Копчето Flatback фокс Копчето Свадба Копчето Кристал DIY Додатоци YB24

DEN 792.00
Количина на стоки


Напомена :
1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
2)може да Има и некои мала разлика на бојата на origional објекти заради различни монитори.Ве молиме за разбирање.Ви благодариме!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
YB24
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MYG
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ