.

.

GUSUO XLR Машки Да се Женски Приклучок за Микрофон Стерео Аудио Засилувач Гитара Говорникот Продолжување M/F Кабел W805 1M-30M

GUSUO XLR Машки Да се Женски Приклучок за Микрофон Стерео Аудио Засилувач Гитара Говорникот Продолжување M/F Кабел W805 1M-30M

DEN 671.52
Количина на стоки

Go So Високо Квалитетен Стерео Audeo Кабел за Микрофон Засилувач Гитара Јазик
-Двојно Магнетен Прстен-
-99.99% Чист Бакар Core- -Злато Позлатен Connecter-
Пакетот Вклучува :
1 * стерео Аудио кабел

Должина:
3m, 5m, 10m, 1m, 20m, 30m
Конектор A:
XLR,ПОМОШЕН
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Пакување:
Polybag
Примена:
Мултимедијални,Компјутерски,Засилувач
Бренд Име:
GUSUO
Пакет:
No
Конектор Б:
Балансирана Интерфејс
оклопна:
Плетенка
Број На Модел На:
W805
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ