.

.

WA178 G&D GLE&VDO Женска Часовници Злато Луксузни Дами Хривнија Watch Fashion рачни часовници Кварц relogio feminino Нерѓосувачки Челик

WA178 G&D GLE&VDO Женска Часовници Злато Луксузни Дами Хривнија Watch Fashion рачни часовници Кварц relogio feminino Нерѓосувачки

DEN 781.00
DEN 848.64
-8 %
Количина на стоки


2017 Сосема Нов G&D GLE&VDO Женска Часовници Сребро.
Опис :
Стил : Жените Се Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Хривнија Тока
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 3.5 см
Бендот Должина : 21.2 cm
Бендот Ширина : 2.1 cm
Dial Дебелина : 0.7 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник
Детали :
Превозот :
Повратни информации :

Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Луксуз
Функција:
Шок Отпорни,Ниту Еден
Број На Модел На:
GD012
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
21mm
Бендот Должина:
21.2 cm
Случај Дебелина:
0.7 mm
Dial Дијаметар:
35mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Обликот:
Круг
боја:
Злато
Стил:
Луксузна Жените Часовници
Функција:
Нерѓосувачки Челик Хривнија Часовници
Женска подарок види:
Дами Хривнија Часовници
Божиќ Креативен подарок за дамите:
Мода Обичните relogio feminino
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ