.

.

2Set/Многу Шема, Baccarat Texas Hold ' em Пластични Карти за Играње Водоотпорен Покер Картички Pokerstar Игра на Табла 2.28*3.46 инчен qenueson

2Set/Многу Шема, Baccarat Texas Hold ' em Пластични Карти за Играње Водоотпорен Покер Картички Pokerstar Игра на Табла 2.28*3.46

DEN 705.60
Количина на стоки


2 Set/Многу Шема, Baccarat Texas Hold ' em Пластични Карти за Играње Водоотпорен Покер Картички Pokerstar Игра на Табла 2.28*3.46 инчен qenueson
Функција :
Инспирација : Pokerstars Игра.
Боја : 2 бои ( Црвена / Црна боја ).
Тело Материјал : Пластични, безбеден за човековото тело.
Големина : 2.28*3.46 инчен(58*88mm).
Тежина : околу 130g.
Функција : игра / Подарок.
Совет : 54 парчиња во 1 сет (За Texas hold ' em покер), Водоотпорен материјал, 0,3 mm дебелина, висок квалитет картичка во собата . Забелешка : површината да се чувствувате добро. Но, бидејќи повторна употреба, производот е лесно да исчезнат. Овој производ ги користи нови УВ технологија, тоа во голема мера ќе се намали исчезнат. Забелешка исчезнат е неизбежна, ние може да се направи е да се намали оваа. Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Бидејќи мерењето причини, всушност, го имаш мала грешка. Бидејќи светлината причина, постојат некои различна боја во реалните производи. Постои мала пластична вкус. Ве молиме да се биде внимателен да се купи! Ве молиме да се разбере, ви благодариме! Уживајте во вашата игра~.
Услуги : Метод на Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО. Превозот Во Светот На Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!! Повратни информации Што зависат од нашата Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации и резултати се многу важни за нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress. Контактирајте со Нас на Нашиот работно време : Пекинг време од 8 : 30-18 : 00ЧАСОТ.Ние не работат На Кинески празник(недела, Земјата Празник Ден) . Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде satisfiactory решение.

Наставата Режим:
Книгата
Максимална Играч Број:
18
Игра Должина:
31-60 минути
Материјал:
Пластични
Минимална Играч Број:
1
Број На Модел На:
YL00050
Тип:
пластични картички
Тип:
Нормално
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Игра Нивото На Тежина:
Основно
Бренд Име:
qenueson
Tabletop Игра Производ:
чипови
Писмо:
Мали букви
Пластични Тип:
ПВЦ
Повод:
тексас холдем
Големина:
58mm(2.28inch)*88mm(3.46inch)
R

Тие исто така купуваат со овој производ