.

.

Деликатна Сончоглед Облик Област Килим,Домот Килими Цвет,Модерен Дневна Соба Черги И Килими

Деликатна Сончоглед Облик Област Килим,Домот Килими Цвет,Модерен Дневна Соба Черги И Килими

DEN 1498.00
DEN 1872.00
-20 %
Количина на стоки

Големина : 65cm*75см(26"*30")
Овој килим ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно, силно се водат, а во исто време не дамка-отпорни и статички третман . Високата густина на дното дека ќе не боли подот.
Обемот на користење : дневна соба, ресторан, спална соба, студија, коридор, предворјето.
Карактеристики : тоа е домот тепих релативно прифатлива, релативно висок степен на производи. Да се одразува на различни стилови на модерниот мебел со цвет облик, со цел да се постигне совршениот вкус.

Големина:
65cmx75cm
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Жакард
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Молитва,Отворено,Декоративни,Купатило,Тоалет,Комерцијални
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
Ходникот
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
овална
Материјал:
100% Акрилна
дизајн:
Wilton
Техника:
Машина Направени
R

Тие исто така купуваат со овој производ