.

.

5D DIY Дијамант Везови,Животински Куче Papillon Мали домашни миленици 5Diamond Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ

5D DIY Дијамант Везови,Животински Куче Papillon Мали домашни миленици 5Diamond Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %
Количина на стоки


Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5mm
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !
По монтажа подобар изглед . Се надевам дека ќе може да заврши наскоро

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 25x25cm
Бренд Име:
kokoer
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
R

Тие исто така купуваат со овој производ