.

.

2017 Нова Женска Лето Чипка Tassel Капчиња Бикини Прикривање На Плажа Врвот Kaftan Caidigan Плажа Бански Прикривање На Плажа Облечи

2017 Нова Женска Лето Чипка Tassel Капчиња Бикини Прикривање На Плажа Врвот Kaftan Caidigan Плажа Бански Прикривање На Плажа

DEN 440.00
DEN 517.44
-15 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : 1, Проверете ја вашата големина и се спореди со големина на лист. 2, Препорачуваме да се избере поголем големина. 3, Поради разликата помеѓу компјутерски монитори, светла, фотографска опрема и сл., секоја серија на производи ќе постојат малку различни, па ве молиме да се однесуваат на конкретната точка што сте го добиле. 4, Вистински производ може да се разликува од фотографии, бидејќи тоа е печати.
Плаќање & Превозот 1. Плаќање обезбедува целосно во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде invalided или укинат од страна на системот. 2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како да се Јавите лична адреса, пост код и телефонски број, итн. 3. Ние, главно, се брод Преку Кина Пост Воздух Mail. Транспорт време е за 20 до 60 дена,Поради одмор и временските влијанија,како што се индивидуалните земји во оддалечените области можеби транспорт подолго време. Повратни информации 1. Се надеваме дека стоката да пристигне навремено и точно. 2. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред оспорување или напуштање на било какви негативни или природни повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 4.Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата. Ви благодариме за разбирањето!

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
YCDKK
Материјал:
Акрилик,Spandex
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Белата Плажа Cover Up
Големина:
One Size
Пол:
бански жените 2017
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
Тип:
Плажа капак-ups-от
R

Тие исто така купуваат со овој производ