.

.

2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил LED фарови за Ford Mustang 10-12 за Mustang главата светилка LED светилки drl Леќа Двојно Зрак H7 HID Xenon bi xenon леќа

2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил LED фарови за Ford Mustang 10-12 за Mustang главата светилка LED светилки drl Леќа Двојно Зрак H7 HID

DEN 31955.00
DEN 35904.00
-11 %
Количина на стоки


Опис На Производот :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Вклучувајќи :
еден пар Lelf светлина и Вистинската светлина
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас.уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
објектот Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин.
Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не'т знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x LED светилки drl
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Wattage:
35W, 55W
Име На Модел:
Светлата
Материјал Тип:
LED
Mustang-Година:
2013,2011,2010,2012
Ford Модел:
Mustang
Специјални Функции:
Светлата
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Дијаметар:
10inch
Година:
2010-2012 година
Големина:
Оригинална Големина
Гаранција:
12 месеци
Тип На Сијалица:
H7/D2H
Напон:
12V
Употреба:
plug and play
Wattage:
35W
R

Тие исто така купуваат со овој производ