.

.

2017 45*45см Топла Продажба Божиќ Дедо Мраз Pillowcase Елка Шема Плоштадот Перница Случај Дома Декоративни Перница Случај

2017 45*45см Топла Продажба Божиќ Дедо Мраз Pillowcase Елка Шема Плоштадот Перница Случај Дома Декоративни Перница Случај

DEN 162.00
DEN 215.52
-25 %
Количина на стоки


Големина:
450*450mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
тема count:
100TC
Број На Модел На:
Pillowcases
Непристојни Слика:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MAIYANGFANG
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Лен
R

Тие исто така купуваат со овој производ