.

.

Одговара 25мм Цевка OD x 1.5 Три Менгеме SUS304 Санитарни Y Тип Цедилка Филтер Дома Пијалак Вино

Одговара 25мм Цевка OD x 1.5 Три Менгеме SUS304 Санитарни Y Тип Цедилка Филтер Дома Пијалак Вино

DEN 3399.36
Количина на стоки

Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Одговара на Цевки OD : 25мм,1"
Конекција : 1.5" Три Менгеме
Филтер големина : 100 мрежа (Ние, исто така, имаат 30/40/60/80/120/150 мрежа.Ве молиме оставете рекорд кога се стави ред.)
Оперативен притисок:1.6 Mpa,229 PSI
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Tee
R

Тие исто така купуваат со овој производ