.

.

Топла Продажба Модни Жени Мажи Црна Капка Лепак Хривнија Сребро Злато Се Зголеми Титаниум Челик Отвори Тока Шупливи Алка На Синџирот На Хривнија

Топла Продажба Модни Жени Мажи Црна Капка Лепак Хривнија Сребро Злато Се Зголеми Титаниум Челик Отвори Тока Шупливи Алка На Синџирот

DEN 383.00
DEN 383.04
-0 %
Количина на стоки


Материјал : Челик
Продажба На Единица : Парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Бренд Име:
DMMiRA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
DMX362
Поставување Тип:
Канал поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Производот:
Шупливи Синџир Хривнија
боја:
Сребро;Злато;Розово злато
Пакет:
OPP вреќа
Дијаметар:
5.8 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ