.

.

Надворешна Светлина железо+стакло Отворено Водоотпорен Градина Бар Ресторан Еден Бар осветлување pendant светилки ЗА FG254 lo10

Надворешна Светлина железо+стакло Отворено Водоотпорен Градина Бар Ресторан Еден Бар осветлување pendant светилки ЗА FG254 lo10

DEN 2352.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : алуминиум
[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)
[Главната Технологија] : Леене
[Примена] : дневна соба, вила, балкон и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[size] : види подолу

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
1
Материјал:
Легура
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ