.

.

15cm 10yd Сјајот Блескава Tulle се Тркалаат Булчински Партија Свадба Декорација Гајтанот Туту Роденденски Подарок Завршам Божиќ Настан Материјали

15cm 10yd Сјајот Блескава Tulle се Тркалаат Булчински Партија Свадба Декорација Гајтанот Туту Роденденски Подарок Завршам Божиќ

DEN 134.00
DEN 191.52
-30 %
Количина на стоки


Име : НИ Нето( Сјај)
Ширина : 15cm
Должина : 10 двор . за 9.2 m
Материјал : 100% Полиестер
Употреба : Свадба Декорација. Торта Подарок кутија декорација. Занает. Роденден На Оркестарот.
Answer : ___________________________ Note : со Оглед на камера и друга светлина може да се разликуваат од тие на сликата, ние се обидуваме да се покаже боја најблиску до
вистински производ, и можеби има мала разлика. Барање за изземање.
Поради прав обработка на овој производ, со сјајот кој ќе може да изгубите некои кога ќе го користите,
но, не сите се откажат, ние брод на сите оние производ во странство исто како и оваа.
Почитувани купувачот пријатели :
Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации. Бидејќи некои од нив се untrackable.
На пример :
1.Untrackable испорака метод : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"."Correos Економијата"."Кралската Пошта Економија".4 PX Сингапур Пост НП Pro".итн.
(Нормално испораката е околу 60 дена, ако сте во итно треба на тоа, ве молиме да размислува пред да нареди.)
2.Ако сте во итно треба на производ, љубезно ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail, Aliexpress Стандард, Премиум превозот или други изразат како DHL,EMS,UPS-от и сл.
3.Ако вие се согласувате со нашите превозот време, ве молиме да не се отвори спорот лесно, вашето разбирање е високо ценет.
4.Секој проблем ви се сретна е среќен да се реши.
Доколку постојат било какви прашања или прашање за dropshipping и трговија на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,
ние би сакале да воспостави долго-рок деловен однос со вас.
Вашето одобрување е нашиот предлог да се направи подобро. Благодарение толку многу за вашата поддршка.
Со почит

Повод:
Големина:
S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DHANXINZ
Број На Модел На:
015
Материјал:
Нето Ткаенини
облекување процес:
чешла
Специфична цел:
Венчаница, мрежи, декоративна ткаенина, завесата
Спецификации:
20D
Боење и завршна процес:
Боење
weft плетење:
искриват плетење
Широчината:
15cm*10Y
материјал квалитет:
100% Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ