.

.

Afanti Музика Sapele / 21 инчен Ukulele (DGA-217)

Afanti Музика Sapele / 21 инчен Ukulele (DGA-217)

DEN 5880.00
Количина на стоки


Afanti Музика Sapele / 21 инчен Ukulele (DGA-223)
Afanti Музика, Основана во 1988, се направат било гитара за вас!
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Вистински гитара фабрика! Заверена од Made-in-China.com
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса
5. 24 ЧАСА ОНЛАЈН УСЛУГА
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Ukulele,
Само да не контактирате во секое време!
За нашите пакување
1. професионални пена случај
2. двојна лента
3. со многу кревка ознаки
4. со отворени пакување упатство
Секој момент може да биде Шанса да се најде некои големи!
Тука, не треба да се грижите за квалитет, цена, услуга по продажбата! бидејќи ние се Afanti Музика!!
Знаеш каде што сме ние!
Сега тоа е вашиот момент! Afanti Музиката е насекаде!

Големина:
21 inches
Број На Модел На:
DGA-217
Погоден за:
Почетник,Професионални Перформанси,Унисекс,Дома-образование
Бренд Име:
Afanti
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво
Назад / Страна Материјал:
Sapele
Тело Материјал:
Sapele
R

Тие исто така купуваат со овој производ