.

.

Dewtreetali Висок Квалитет Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter Центар Адаптер со 3 USB за паметен телефон Автомобил Додатоци

Dewtreetali Висок Квалитет Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter Центар Адаптер со 3 USB за паметен телефон Автомобил

DEN 312.00
Количина на стоки


Карактеристики
1 до 3 автомобил запалка приклучок за штекер со 3 USB излез, дизајнирање на интегративни и лесен за употреба.
3 USB полнач за излез до 5 V/3.1, погоден за мобилен телефон, GPS, i Pod, рампа, итн.
Се вклопат за повеќето автомобили DC 12 V-24 V запалка приклучок за штекер.
Лесно да се инсталира, потврди соодветно место да се инсталира, не се инсталира во било која позиција ја оневозможува возење и работата на воздушното перниче.
Кога возилото запре работа за долго време, треба да се земе plug надвор од штекер на автомобилот за да се спречи батеријата од се runaway.

Бренд Име:
Dewtreetali
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Година:
2017
Име На Модел:
Q1838-01
Објектот Должина:
9.2cm
Објектот Ширина:
6.6cm
Објектот Висина:
3.2cm
Објектот Тежина:
0.13kg
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
3 USB Порти Автомобил Полнач
R

Тие исто така купуваат со овој производ