.

.

Моден 3 Метар Свадба превез со чешел Долго Чипка Работ Булчински Превез со Чешел Свадба Додатоци Невестата Mantilla Свадба Превез

Моден 3 Метар Свадба превез со чешел Долго Чипка Работ Булчински Превез со Чешел Свадба Додатоци Невестата Mantilla Свадба Превез

DEN 1302.00
DEN 1627.20
-20 %
Количина на стоки

Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. ние не можеме да ја објавите фустан. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа.
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

боја:
Слонова коска
Објектот Должина:
300cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Тип:
Катедрала Превез
Техника:
Appliqued
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Број На Модел На:
Свадба Превези
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Материјал:
Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ