.

.

100 Компјутери/многу Нови Бела Боја Плоштадот Дизајн Kraft Празно Запечатување Етикета Налепница/ DIY Подарок Пакет Етикета /

100 Компјутери/многу Нови Бела Боја Плоштадот Дизајн Kraft Празно Запечатување Етикета Налепница/ DIY Подарок Пакет Етикета /

DEN 116.16
Количина на стоки


Материјал : Хартија
Тежина : 35.5 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 100 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C055
Големина на:
190*98MM
Стил:
Цртан Филм Налепница
Употреба:
Дома декорација
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ