.

.

Виолина Прилагодливи Агол S Форма Рамо Остатокот Подлога Стојат Носителот 1/2 1/4 3/4 4/4 #20/12W

Виолина Прилагодливи Агол S Форма Рамо Остатокот Подлога Стојат Носителот 1/2 1/4 3/4 4/4 20/12W

DEN 263.00
DEN 295.68
-11 %
Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет. Овој производ е исклучително направени од високо auality материјал, со светлина и практични предности, трајни, удобно да го носат, не на штета на виолина тело и, исто така, е лесно да се носат. Виолина карактеристики удобен лента со contoured пена додатен. Нозете fold flat за компактен складирање. Е висина, и прилагодливи агол и виткање нозе за компактен случај или складирање во џеб. Боја : лице црна, дното браун Материјал : пластични Големина на : (А) должината 19.5 cm/7.68" (Применливо големина 4/4-3/4) (Б) должина 16.5 cm/6.50" (Применливо големина 1/4-1/2) Количеството : 1pc Забелешка : ве Молиме allow1-3cm грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1pc×Виолина Рамо Подлога

Бренд Име:
OOTDTY
Употреба:
Универзална
Број На Модел На:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ