.

.

Јапонија Стил Завеса за Дневна Соба Модерна Шарени Завеса Кујна Faux Лен Завеси за Спалната соба Прозорец Drapes Дома Текстил

Јапонија Стил Завеса за Дневна Соба Модерна Шарени Завеса Кујна Faux Лен Завеси за Спалната соба Прозорец Drapes Дома Текстил

DEN 1056.00
DEN 1508.64
-30 %
Количина на стоки


Ако одлучите да се Прилагоди на Големината, ве молиме да го прочитате следниот текст цената е само за едно парче 100cm ширина 250cm висина. (било која висина се помалку од 270cm е иста цена, ве Молиме контактирајте не и кажете ми големина што ви треба.
За кориснички завеси, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие цените.
И ние ќе го промени цената за вас. (ако сте треба само ткаенина без шиење, ве молиме контактирајте со нас)
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата. Завеса и tulle се продаваат одделно .
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно.

Големина:
Customized Size, W100 X H250cm, W150 X H250cm, W200 X H250cm, W250 X H250cm, W300 X H250cm, W350 X H250cm, W400 X H250cm, W450 X H250cm, W500 X H250cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Молив Pleat, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Пастирски
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Супер Домаќинство
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Објект:
прозорецот завеси
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Состојка:
Ткаенини
забелешка:
можеби ќе треба два компјутери
Пакетот Вклучува:
1 компјутер завеса
Стил:
модерната завеса
Appplication:
Дневна соба, спална соба
забелешка 1:
Tulle не се вклучени во цената!
ДАНОК:
Купувачите Одговорност
Завеса Ширина:
2~3times на прозорецот ширина
R

Тие исто така купуваат со овој производ