.

.

Црна Секси Ѕиркаат Пети Stiletto Пета Бедрото Високи Чизми Европски Стил Отвори Пети во Текот на Коленото се Облекува Чизми Мода Долго Станица Чизми

Црна Секси Ѕиркаат Пети Stiletto Пета Бедрото Високи Чизми Европски Стил Отвори Пети во Текот на Коленото се Облекува Чизми Мода

DEN 4469.00
DEN 4704.00
-5 %
Количина на стоки


1. Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли. Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.
2. Превозот Време : Акции чевли може да бидат испратени и да ви даде следење на број во 1-3 дена.
Некои нов стил или други потребни околу 3-7 дена да се подготви за вас.
Ако имате итна цел, ве молиме контактирајте ме.
3. Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена област зона освен)
Epacket : 12-25days
Кина пост регистрирани воздух mail : 15-28days
Хонгконг пост воздух mail : 15-25days
EMS : 7-15days
DHL : 3-5days
4. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нашата чевли.
Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации,e ќе се потрудиме да реши за тебе.
Ве Молиме Проверете Како Референца :
US5=EURO35 одговара за нога должина околу 22.5 cm
US6=EURO36 одговара за нога должина околу 23cm
US6.5=EURO37 одговара за нога должина околу 23.5 cm
US7.5=EURO38 одговара за нога должина околу 24cm
US8.5=EURO39 одговара за нога должина околу 24.5 cm
US9=EURO40 одговара за нога должина околу 25см
US9.5=EURO41 одговара за нога должина околу беа 25,5 см
US10=EURO42 одговара за нога должина околу 26cm
1. Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли. Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања. 2. Превозот Време : Акции чевли може да бидат испратени и да ви даде следење на број во 1-3 дена. Некои нов стил или други потребни околу 3-7 дена да се подготви за вас. Ако имате итна цел, ве молиме контактирајте ме. 3. Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена област зона освен) Epacket : 12-25days Кина пост регистрирани воздух mail : 15-28days Хонгконг пост воздух mail : 15-25days ЕМС : 7-15days DHL : 3-5days 4. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нашата чевли. Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации,e ќе се потрудиме да реши за тебе.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Бренд Име:
Maeliter
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
fw056
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Геометриски
Пета Висина:
околу 10-12cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ