.

.

2018 жените мода фитнес суичери нови пристигнување печати moleton feminino битник розова pullover бренд облека harajuku дуксери

2018 жените мода фитнес суичери нови пристигнување печати moleton feminino битник розова pullover бренд облека harajuku дуксери

DEN 825.60
Количина на стоки

ЖЕНИТЕ ДУКСЕРИ Нашата големина е Азија големина 1cm=0.3939 инчен
Повеќе Производи

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
R

Тие исто така купуваат со овој производ