.

.

5D Diy Дијамант сликарство Плоштадот дијамант везови замокот,море,делфини,риба,крстот бод модел Кристал сликарство дома декор

5D Diy Дијамант сликарство Плоштадот дијамант везови замокот,море,делфини,риба,крстот бод модел Кристал сликарство дома декор

DEN 229.00
DEN 331.68
-31 %
Количина на стоки

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Доволно смола дијаманти. Но купувачот треба плати се врати превозот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас .
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.

Големина:
25x20cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 55x70cm, 60*80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,65x90cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ