.

.

ПАНК Biker 316L не ' РЃОСУВАЧКИ Челик Mens Хривнија Велосипед Велосипед Синџир Хривнија 9mm 11mm подебели ширина Накит

ПАНК Biker 316L не ' РЃОСУВАЧКИ Челик Mens Хривнија Велосипед Велосипед Синџир Хривнија 9mm 11mm подебели ширина Накит

DEN 260.00
DEN 273.12
-5 %
Количина на стоки


MOQ 1pcs Големина 220mm Тежина 9mm : 28 g,11mm : 43g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Метална боја:
11mm, 9mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Спиење Tracker
Број На Модел На:
AD1016
Производи име:
316L не ' Рѓосувачки Челик нараквици
Тежина:
44g
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag
R

Тие исто така купуваат со овој производ