.

.

Шарени Мулти-Стил Симпатична Децата Девојка Headbands Бебе Бебе Headband Деца Мали Цвеќиња За Коса Бенд Headwear Новороденче Kerchief

Шарени Мулти-Стил Симпатична Децата Девојка Headbands Бебе Бебе Headband Деца Мали Цвеќиња За Коса Бенд Headwear Новороденче

DEN 93.00
DEN 113.76
-18 %
Количина на стоки


Шарени Мулти-Стил Симпатична Децата Девојка Headbands Бебе Бебе Headband Деца Мали Цвеќиња За Коса Бенд Headwear Новороденче Kerchief
Опис : Симпатична и убава бебе девојки цвет лак клип. Алигатор клип grosgrain лента, мек материјал и убави бои. Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија.
Спецификација : Материјал : Крпа. Големина : 25*19cm Боја : За вашиот избор. Тежина : 10g/Pc.
Пакетот вклучува : 1 Pc Бебе Headband. Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Производот Се Прикаже :

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
Bdydots
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
TH00720
боја:
за вашиот изберете
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Возрасна Група:
Babyies
Стил:
Моден
Услуга:
Wholesales & Мало& Drop Превозот
превозот време:
Во Рок Од 3 Дена
Акции:
Доволно
is_customized:
Yes
Пакување:
1pc/торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ