.

.

Врвен квалитет на екран на допир за Стакло За Леново A760 Екран на Допир Digitizer Пред Надворешниот Стаклена Леќа Сензор + Лепило Бесплатен Превозот

Врвен квалитет на екран на допир за Стакло За Леново A760 Екран на Допир Digitizer Пред Надворешниот Стаклена Леќа Сензор + Лепило

DEN 339.84
Количина на стоки

Екран На Допир Стакло За Леново A760 Екран На Допир Digitizer Пред Надворешниот Стаклена Леќа Сензор + Лепило Бесплатен Превозот
Карактеристики на производот : тип на Производ : 4.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Леново A760 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :


боја:
Црна Со Алатки, Црна Без Алатки
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.5
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Број На Модел На:
За Леново A760
боја:
Црна
Главниот Екран Со Големина:
4.5 Инчи
Функција:
Стакло на Сензор на допир+Лого
квалитет:
А+++
Транспорт:
Бесплатна Испорака
R

Тие исто така купуваат со овој производ