.

.

За 2015 2017 BMW S1000RR Горниот Центар Носот на Воздухот Ram меморија Обтекател ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна

За 2015 2017 BMW S1000RR Горниот Центар Носот на Воздухот Ram меморија Обтекател ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна

DEN 13010.40
Количина на стоки


Изработени од 100% Висок Квалитет (Pre-Preg) Карбонски Влакна
Локација : Горниот Центар Носот На Воздухот Ram Меморија
Fitment : За 2015 2016 2017 BMW S1000 RR
Карактеристики :
Изработени од 100% Висок Квалитет (Pre-Preg) Карбонски Влакна
Боја : Карбонски Влакна
Инструкции : Не Се Вклучени
Бренд Нови
УВ Заштитен Слој
ОЕМ Стил Монтажа Јазичиња
Пред-drilled Дупки
Гланц
Автоклав Лекување На Процесот
2x2 Twill Ткаат
Ова е резервни дел; затоа, некои прилагодувања може да се бараат за правилно fitment.
Fitment :
За 2015 BMW S1000 RR
За 2016 година BMW S1000 RR
За 2017 BMW S1000 RR
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга . Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Поштенски не е вклучена.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.

Бренд Име:
ALLGT
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
За 15-17 BMW S1000RR
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Тие исто така купуваат со овој производ