.

.

Хидраулично масло филтер за Forway пропадна loader, како на сликата покажа со dimenssions

Хидраулично масло филтер за Forway пропадна loader, како на сликата покажа со dimenssions

DEN 1333.92
Количина на стоки


Дел име : хидраулично масло филтер
Дел код :
погоден за FORWAY пропадна loader

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
хидраулично масло филтер
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ