.

.

Прекрасна Bowknot Бебе Топло Чевли Доенчиња Девојки Тешко Единствена Првиот Пешаци Руно Години Зимски Чевли

Прекрасна Bowknot Бебе Топло Чевли Доенчиња Девојки Тешко Единствена Првиот Пешаци Руно Години Зимски Чевли

DEN 280.00
DEN 329.28
-15 %
Количина на стоки


Прекрасна Bowknot Бебе Топло Чевли Доенчиња Девојки Тешко Единствена Првиот Пешаци Руно Години Зимски Чевли
Материјал : Памук
Боја:Бела, Розова, Црвена, Црна, Сина
Сезона : Зима
Функција; Antislip
Објектот Вклучуваат : 1pair бебе чевли
Големина На Табелата;
Големина Insole Должина Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-9months
3 13cm 9-12months

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
тонг ќе јуани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Затворање Тип:
Лизга-На
R

Тие исто така купуваат со овој производ