.

.

Рок Роботот Beadlock Тркала & Вечера Swamper Пневматик Гуми За 1:10 РК Off-Road Автомобил Gmade D90 SCX10

Рок Роботот Beadlock Тркала & Вечера Swamper Пневматик Гуми За 1:10 РК Off-Road Автомобил Gmade D90 SCX10

DEN 1680.00
DEN 1866.24
-10 %
Количина на стоки

100% Сосема Нов Делови Име : Beadlock Тркала Материјал : Пластични Дијаметар : 55 mm Вози Хексадецимален : 12 mm Ширина : 27. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Ако планирате да ни даде неутрален/негативна повратна информација/Ниска оценка повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.5 mm Офсет : -1 мм Пневматик : Материјал : Гума Меѓу Дијаметар : 48 mm Надворешен Дијаметар : 110 mm Ширина : 41 мм Contert : 4 парчиња Тркала & Гуми ( Пена вметнете) ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика Содржината : она што го одбереш во Боја е она што ќе добиете за
Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМО
Објектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.
Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации. Ве молиме да се избегне контакт со нас преку е-пошта како Trade Manager порака е најдобар начин да се заштити и на двете страни.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене
.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
617-7035
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Гума
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Джантите & Гуми
РК Делови и Accs:
Джантите & Гуми
R

Тие исто така купуваат со овој производ