.

.

120W Co2 Laser Гравирање Сечење на Цевка со Дијаметар 60mm L1600mm за CO2 Laser Engraver Означување Машина Стакло Глава Светилка

120W Co2 Laser Гравирање Сечење на Цевка со Дијаметар 60mm L1600mm за CO2 Laser Engraver Означување Машина Стакло Глава Светилка

DEN 17412.00
Количина на стоки


120 W Co2 Laser Гравирање Сечење на Цевка со Дијаметар 60mm L1600mm за CO2 Laser Engraver Означување на Машина
Пакет Се Вклучени :
1 X 120 W CO2 Laser Цевка
Карактеристики : производот содржи "нано злато" каталитички технологија. Во споредба со обичните слој технологија , моќта е зголемен за 10% и продолжи 20% од животниот век. Применливи за ласерски означување, ласерско сечење, ласерско гравирање. Моќност : 120 w Должина : 1600 mm Дијаметар : 60 mm Ладење : Вода за ладење
Политика За Испорака
1. Објектот ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена од DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS и други превозот метод можете да изберете ПОБРЗО. Ние ќе го избере најдобриот и најсоодветната испорака компанија. Обично тоа трае 7-12 дена да пристигне повеќето земји. Ќе бидете известени на следење на број еднаш цел испраќаат надвор.
2. Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачки и давачки и даноци за вашата локална самоуправа. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава со понатамошни прашања на оваа тема. Ние нема да бидат одговорни за било каква тарифи, давачки, или некои други давачки бара или се бара од страна на дестинација земји.
За Нас
Брендот To Auto припаѓа на Брзо Да се Купи Ограничен . Имаме specilized во професионални CNC Решение за 6years , можеме да ви понудиме целосна серија на Мотори вклучува Вретено Мотор, Серво Мотор, Stepper Мотор , и има различни CNC контрола на делови и CNC Машина . Покрај тоа , ние сами многу професионални CNC инженер во тимот за да им помогне да ви понуди било на CNC решенија .
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме 14 дена политика на враќање. Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Откако ги добивме производ и проверени, ние ќе се направи наплата за учество во 24 часа.
2. Ние бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
3. Било кој квалитет на проблемот во нормална за време на гаранцискиот период, Ние ви нудиме бесплатна поправка. Купувачот треба да се обрне на поврат на трошоците и нашата компанија ќе ја плати ре-превозот цена.

Бренд Име:
ToAuto
Број На Модел На:
СЕКРЕТАР-JGG-D60-120W
R

Тие исто така купуваат со овој производ